perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në greqisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (5): εννοώ, σκέφτομαι, δικάζω, νομίζω, μετρώ
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në greqisht, εννοώ në shqip
mendoj në greqisht

Fjalë të ngjashme

majë moti ne turqi