perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

miell në greqisht

Fjalë: miell (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): αλεύρι, γεύμα
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek miell, miell tirana sh.a, miell tirana, miell prima, miell orizi, miell misri me spinaq, miell në greqisht, αλεύρι në shqip
miell në greqisht

Fjalë të ngjashme

në gjuhën shqipe libër mësuesi