perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në greqisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): γλυκός
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në greqisht, γλυκός në shqip
mjalti në greqisht