perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muze në greqisht

Fjalë: muze (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): μουσείο
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek muze, müze kart, muze salon, muze noordwijk, muze ne shqiperi, muze music, muze në greqisht, μουσείο në shqip
muze në greqisht

Fjalë të ngjashme

stomach pain gjah mada sy kravitz