perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në greqisht

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): μουσικός
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në greqisht, μουσικός në shqip
muzikant në greqisht

Fjalë të ngjashme

pull and bear albania