perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në greqisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): δομή, κτήριο, σύνταγμα, αρχιτεκτονική
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek ndërtesë, ndërtesë në greqisht, δομή në shqip
ndërtesë në greqisht