perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në greqisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (12): ένα, ένας, μία, ενότητα, μονάδα, μοναδικός, μοναχός, μόνο, μονός, μόνος, βέβαιος, σίγουρος
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në greqisht, ένα në shqip
një në greqisht

Fjalë të ngjashme

qaj per dobesim flamur gjymishka