perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

njeri në greqisht

Fjalë: njeri (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (5): άνδρας, ανθρώπινος, άνθρωπος, άντρας, τύπος
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek njeri, njeri thande, njeri rionge husband, njeri rionge, njeri mucheru, njeri meaning, njeri në greqisht, άνδρας në shqip
njeri në greqisht

Fjalë të ngjashme

dhe vjen nje dite arij mousa