perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në greqisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): αριθμός
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek numër, numër në greqisht, αριθμός në shqip
numër në greqisht