perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në greqisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): χέρι
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek pëllëmbë, pëllëmbë në greqisht, χέρι në shqip
pëllëmbë në greqisht

Fjalë të ngjashme

foal horse artistik adalah