perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përshkruaj në greqisht

Fjalë: përshkruaj (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): περιγράφω
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek përshkruaj, përshkruaj në greqisht, περιγράφω në shqip
përshkruaj në greqisht

Fjalë të ngjashme

fushë kosova