perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në greqisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): παλτό, φάκελος, μανδύας, σακάκι
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në greqisht, παλτό në shqip
pallto në greqisht