perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në greqisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): κληρονόμος
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek pasardhës, pasardhës në greqisht, κληρονόμος në shqip
pasardhës në greqisht