perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pesë në greqisht

Fjalë: pesë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): πέντε, κουζίνα, φούρνος
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek pesë, pesë shtyllat e islamit, pesë katësh, pesë javë në balonë, pesë në greqisht, πέντε në shqip
pesë në greqisht