perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plëndës në greqisht

Fjalë: plëndës (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): κοιλιά, στομάχι
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek plëndës, plëndës në greqisht, κοιλιά në shqip
plëndës në greqisht