perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në greqisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (6): κόβω, αναμένω, περιμένω, αναμονή, προσδοκία, ελπίζω
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në greqisht, κόβω në shqip
pres në greqisht

Fjalë të ngjashme

kap verde libri kryesor