perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në greqisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (7): αναμονή, περιμένω, προσδοκία, αποδοχή, είσοδος, υιοθεσία, υιοθέτηση
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në greqisht, αναμονή në shqip
pritje në greqisht