perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në greqisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (10): δοκιμάζω, εμπειρία, νιώθω, πείραμα, προσπαθώ, αποδεικνύω, επιχειρηματολογώ, γεύομαι, δείγμα, δείχνω
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në greqisht, δοκιμάζω në shqip
provoj në greqisht