perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pse në greqisht

Fjalë: pse (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): γιατί
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek pse, pse u merzit mami, pse te dua, pse rritet borxhi publik, pse qielli eshte blu, pse nuk mbetem shtatzane, pse në greqisht, γιατί në shqip
pse në greqisht