perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pullë në greqisht

Fjalë: pullë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): γραμματόσημο, σήμα
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek pullë, pullë në greqisht, γραμματόσημο në shqip
pullë në greqisht