perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushtet në greqisht

Fjalë: pushtet (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (7): αυθεντία, εξουσία, κύρος, βία, δύναμη, εντολή, κυριαρχία
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek pushtet, pushteti ekzekutiv, pushtet pa lavdi, pushtet hijesh, fjala pushteti, pushtet në greqisht, αυθεντία në shqip
pushtet në greqisht

Fjalë të ngjashme

tarjeta roj wesh news qerpik te gjate