perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në greqisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (5): στόμα, στόμιο, φίλημα, φιλί, φιλώ
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në greqisht, στόμα në shqip
puth në greqisht