perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në greqisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): δάσος, ξυλεία, ξύλο, δέντρο
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në greqisht, δάσος në shqip
pyll në greqisht

Fjalë të ngjashme

shoqëri anonime reçel yapımı