perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në greqisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): σταθερός
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek qëndrueshëm, qëndrueshëm në greqisht, σταθερός në shqip
qëndrueshëm në greqisht