perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qaj në greqisht

Fjalë: qaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): κλαίω
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek qaj, qaj rusi, qaj per dobesim, qaj murrizi, qaj moj nuse, qaj minushi, qaj në greqisht, κλαίω në shqip
qaj në greqisht