perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëfim në greqisht

Fjalë: rrëfim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): ιστορία, παραμύθι
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek rrëfim, rrëfim në greqisht, ιστορία në shqip
rrëfim në greqisht