perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në greqisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): κυβέρνηση, σειρά
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek rresht, rresht në greqisht, κυβέρνηση në shqip
rresht në greqisht