perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në greqisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): κατοικώ, μένω, κρατώ, παραμένω
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në greqisht, κατοικώ në shqip
rri në greqisht

Fjalë të ngjashme

krevat per femije gjemb gomari