perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në greqisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (5): γύρω, περί, περίπου, κύκλος, ρόδα
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në greqisht, γύρω në shqip
rrotull në greqisht