perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në greqisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (6): προστατεύω, υπερασπίζομαι, υπερασπίζω, αποθηκεύω, διατηρώ, κρατώ
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në greqisht, προστατεύω në shqip
ruaj në greqisht