perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sëpatë në greqisht

Fjalë: sëpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): τσεκούρι
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek sëpatë, sëpatë në greqisht, τσεκούρι në shqip
sëpatë në greqisht