perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sa në greqisht

Fjalë: sa (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): σαν, πώς
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek sa, samp, sa vite, sa shtete ka bota, sa shtete ka amerika, sa satelit i ka saturni, sa në greqisht, σαν në shqip
sa në greqisht

Fjalë të ngjashme

rini feblita hot acid hyaluronic