perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sallam në greqisht

Fjalë: sallam (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): λουκάνικο
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek sallam, sallam tona, sallam meaning, sallam kakao, sallam hako, sallam fix, sallam në greqisht, λουκάνικο në shqip
sallam në greqisht