perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në greqisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (8): βάρος, ευθύνη, έφοδος, καθήκον, κατηγορία, υποχρέωση, φροντίδα, εξυπηρέτηση
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek shërbim, shërbim në greqisht, βάρος në shqip
shërbim në greqisht

Fjalë të ngjashme

nuse 2014 lajmi kryesor