perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shejtan në greqisht

Fjalë: shejtan (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): διάβολος
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek shejtan, shejtani mallkuar, shejtan wikipedia, shejtan teufel, shejtan memec, shejtan meaning, shejtan në greqisht, διάβολος në shqip
shejtan në greqisht