perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shekull në greqisht

Fjalë: shekull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): αιώνας, εποχή, ηλικία
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek shekull, shekulli xix, shekulli print, shekulli pdf, shekulli online, shekulli madheshtor rtv 21, shekull në greqisht, αιώνας në shqip
shekull në greqisht

Fjalë të ngjashme

perde per salon bëj shaka