perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkollë në greqisht

Fjalë: shkollë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): σχολείο
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek shkollë, shkollë në greqisht, σχολείο në shqip
shkollë në greqisht

Fjalë të ngjashme

tani lijes mahjongg kuzhinë shqiptare