perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në greqisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): συνάδελφος, φίλος, σύντροφος
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në greqisht, συνάδελφος në shqip
shok në greqisht

Fjalë të ngjashme

hyrje ne ekonomi takoj text