perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në greqisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): κοινωνία, εταιρία, συντροφιά
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek shoqëri, shoqëri në greqisht, κοινωνία në shqip
shoqëri në greqisht

Fjalë të ngjashme

sepse pulmonar acid hyaluronic