perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në greqisht

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): απαλλάσσω
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek shpëtoj, shpëtoj në greqisht, απαλλάσσω në shqip
shpëtoj në greqisht