perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në greqisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): ξίφος
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek shpatë, shpatë në greqisht, ξίφος në shqip
shpatë në greqisht