perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në greqisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (6): εξοχή, κράτος, χώρα, κατάσταση, στάση, τοποθεσία
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në greqisht, εξοχή në shqip
shtet në greqisht

Fjalë të ngjashme

qilim shqiptar trotuar uz fuçi henzap