perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

skulptor në greqisht

Fjalë: skulptor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): γλύπτης
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek skulptor, skulptor shqiptar, skulptor banja luka, sculptor pune, sculptor meaning in hindi, sculptor meaning, skulptor në greqisht, γλύπτης në shqip
skulptor në greqisht