perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sportiv në greqisht

Fjalë: sportiv (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): αθλητικός
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek sportiv, sportive calendar, sportiv tas sena 2014, sportiv nieuwerkerk, sportiv malta, sportiv lörrach, sportiv në greqisht, αθλητικός në shqip
sportiv në greqisht

Fjalë të ngjashme

lidhja ne seri