perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

strehë në greqisht

Fjalë: strehë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (5): περίπτερο, ασυλία, άσυλο, καταφύγιο, ξενώνας
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek strehë, strehë në greqisht, περίπτερο në shqip
strehë në greqisht