perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

takoj në greqisht

Fjalë: takoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): συνάντηση, συναντώ, ραντεβού
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek takoj, takoj zaposlimo, takoj tour, takoj text, takoj si padla, takoj se dava dola, takoj në greqisht, συνάντηση në shqip
takoj në greqisht