perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tash në greqisht

Fjalë: tash (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): τώρα
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek tash, tashoakley, tash tv, tash stanmore, tash sefton, tash ma tash, tash në greqisht, τώρα në shqip
tash në greqisht

Fjalë të ngjashme

film streaming pak fa