perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në greqisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): άλλος, δευτερόλεπτο, δεύτερος
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek tjetër, tjetër në greqisht, άλλος në shqip
tjetër në greqisht