perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në greqisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (6): έδαφος, εξοχή, χώρα, ήπειρος, γη, πάτωμα
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në greqisht, έδαφος në shqip
tokë në greqisht