perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

trazoj në greqisht

Fjalë: trazoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): ανακατεύω, μίγμα, μπερδεύω, διεγείρω
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek trazoj, trazoj në greqisht, ανακατεύω në shqip
trazoj në greqisht